امکانات آموزشی

آموزش علوم

کودکان با مشاهده و آزمايش، چيزهاي مختلفي ياد مي گيرند. آنان با استفاده از همه حواس خود رشد، تغيير و رابطه علت و معلولي را کشف مي کنند. اين فرايند زمينه ساز شکل گيري تفکر علمي است.

آموزش ریاضی

ریاضیات به سازمان دهي افکار، تجزيه و تحليل، و حل مسئله کمک می کند. رياضي يکي از دروس اساسي در همه رشته هاست و آموزش آن در کودکي مي تواند به افزايش دانش و تقويت تفکر رياضي کمک کند.

آموزش مفاهيم رياضي به کودکان براساس مراحل رشد آنان، به ويژه رشد شناختي، در سنين مختلف برنامه ريزي مي شود و و در قالب بازي هاي ساده و به صورت غير مستقيم صورت مي گيرد.

آموزش زبان انگلیسی

سیستم آموزشی مورد استفاده در این مهد بر اساس سیستم جی بی ال (GBL) است که به نهادینه کردن زبان انگلیسی بر اساس بازی می پردازد و به صورت ممتد هر روز برنامه ریزی شده است.

آموزش زبان فرانسه

کودکان دارای هوش و ذکاوت ذاتی بوده و توانایی، آمادگی و پویایی کامل برای فراگیری تمام آموزه ها را دارند. زبان فرانسه به عنوان زبان سوم زمینه را برای پویایی بیشتر ذهن کودکان فراهم می سازد.تلفظ و ترجمه لغات و اطلاعات به کار گرفته شده در کتاب های آموزشی تدوین شده زمینه را برای رسیدن به اهداف بالا فراهم می کند همچنین به صورت بحث های مجزا روند تکاملی آموزش انجام می شود.

شاهنامه خوانی، غزل خوانی با هدف آشنایی بیشتر عزیزان به مفاخر و هنر ایرانی برگزار می شود.

آموزش هنرهای تجسمی از قبیل رنگ آمیزی- سفالگری- کولاژ- کاردستی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *